Potřebné informace

DayZ: Namalsk je vždy plně závislý na nejnověším updatu kampaně Krize: Namalsk (není možné spouštět tento update na starších verzích Krize: Namalsk či dokonce počátečních verzích ostrova Namalsk). Doplněk se skládá a bude skládat z jednoho samostatného pbo souboru ns_dayz.pbo, který se bude dle potřeby aktualizovat (feedback, bug fixing).

Doplněk je určený pro Arma 2: Combined Operations a instaluje se k módu Krize: Namalsk (defaultně do složky \@NC\Addons\). Pro úspěšné navázání kompatibility s DayZ módem je nutné vědět, jakou verzi DayZ módu v současné době DayZ: Namalsk podporuje (viz. nahoře). Poté již stačí spustit Arma II: Combined Operations s módem Krize: Namalsk a DayZ módem.

Nezkoušejte pod takovýmto spuštěním nic jiného než skutečně jen hraní DayZ. DayZ mód efektivně ruší většinu nepotřebných věcí => pokud se pokusíte hrát něco jiného, bude to zabugované. Na druhrou stranu se nemusíte bát s nainstalovaným doplňkem DayZ: Namalsk hrát běžně kampaň Krize: Namalsk či využívat nejrůnější možnosti, které nabízí mód [Nigstalkers] Stíny Namalsku, který byl samozřejmě rovněž středem pozornosti v nejnovějším updatu Pathfinder.

K vyhledání serverů využijte filtr, kde do názvu napište Namalsk. Většina serverů bude pravděpodobně vyžadovat nejnovější beta patch Arma II OA, pro stažení nejnovějšího můžete navštívit oficální stránky http://www.arma2.com/beta-patch.php.

Ke stažení

DayZ: Namalsk v0.75 (9MB, *.7z, nightstalkers.cz)

(Vyžaduje Krize: Namalsk 2.4 (v1.15.4), DayZMod 1.7.7.1)


DayZ: Namalsk

Typ >

Oficiální podpora ostrova Namalsk pro modifikaci DayZ

Hra >

Arma 2: Combined Operations

Datum vydání >

[v0.75]


©Sumrak 2021