> Namalsk > Popis >


Ostrov Namalsk

..je fiktivní ostrov nacházející se v Beringově moři na území Ruské federace. Je to ostrov s velmi složitými podmínkami pro život. Ostrov je pokryt jehličnatými lesy a hory na jižní části sou pokryty permanentní sněhovou pokrývkou.

Ostrov Namalsk v bodech

- Vysoce detailní ostrov

- Unikátní oblasti s unikátními objekty

- Unikátní ambientní zvuky

- Nachází se na něm první a jediný podzemní objekt v ArmA 1 & 2!

- Přibaleny moduly, které pomáhají zlepšit atmosféru

Co byste zde rozhodně neměli minout?

Tato sekce nabízí velmi užitečné informace o Namalsku, jako první bych doporučil sekci 'Historie', která Vám dokonale popíše důležité mezníky v historii Namalsku a objasní proč co a jak je na Namalsku. Podařilo se mi taktéž zachytit pár zpráv z novin, některé byly již poměrně staré, neváhejte a nahlédněte do sekce 'Zprávy'!.

Pokud Vás zaujal obrázek níže, nahlédněte do sekce 'Obrázky', je jich tam daleko více. Pokud Vám ovšem Obrázky nestačí, můžete se kouknout také na pár videí z Namalsku, pokračujte do sekce 'Videa'.

Pokud Vás zaujal obrázek níže a budete chtít ihned stahovat, pokračujte do sekce 'Ke stažení' a vyberte si verzi, která Vám vyhovuje.

Pokud již vlastníte Namalsk a chcete zjistit vše potřebné o jeho funkcích, neváhejte navštívit sekci 'Moduly' a 'Třídy'.

Namalsk

Typ >

Ostrov

Hra >

OFP: Resistance, ArmA: Armed Assault, Arma 2, Arma 2: Combined Operations

Datum vydání >

[v0.1b OFP:R] 2008

[v0.30 A1] 2008

[v0.45 A1] 2009

[v1.00 A2] 2010

[v1.10 A2] 2010

[v1.11 A2] 2011

[v1.55 A2] 2012


down

©Sumrak 2023