Krize: Namalsk (Namalsk Crisis)

Kampaň Krize: Namalsk je plnohodnotná kampaň o délce 22 misí, která vás provede konfliktem na ostrově Namalsk. Namalsk se stává terčem neznámé korporace, která si říká NAC (Namalsk corporation), po několika měsících působení provádí nejrůznější pokusy s mimozemskou technologií, kterou se jim podařilo na Namalsku objevit. Po velmi nebezpečných pokusech reagují na jejich akce vlády USA a Ruské federace ve snaze je zastavit. Bohužel ale nevědí, s kým mají tu čest.

V kampani máte možnost hrát hned za několik postav, vystřídáte strany a ocitnete se v nejrůznějších situacích. Mise dokresluje silná atmosféra, kvalitní hudební doprovod a nejrůznější efekty. Pro detailní pochopení situace máte možnost pročíst potřebné jak zde na webu, tak také v nejrůznějších poznámkách v diářích (doporučuji vše řádně číst :p). V misích na vás čekají nejrůznější úkoly (jak sekundární, tak primární), kampaň také nabízí menší nelineárnost. Příběhem se snažím naznačit, jak by pravděpodobně v dnešní době postupovaly vlády celého světa při řešení vážných hrozeb.

Kampaň byla tvořena převážně pod klasickou Arma II, nicméně můžete hrát také pod Arma II Combined Operations (Arma II + Arma II OA). Kampaň plně využívá funkcí modifikace Nightstalkers: Stíny Namalsku a taktéž je vlastně vydaná s touto kampaní ve verzi 1.0, bližší informace a nejrůznějších funkcích a obsahu tohoto módu zabruslete sem. S příchodem verze 1.10 je kampaň také k dispozici v kooperačním módu z větší části pro 2 ale někdy také i pro 8 či 10 hráčů, čtěte více v sekci 'Ke stažení'!

Jak jsem se již zmínil, na tomto webu můžete najít užitečné informace o pozadí kampaně, viz. sekce 'Frakce'. Pro nahlédnutí jak co vypadá, můžete zabruslit do sekcí 'Obrázky' a 'Videa'.

Součástí vydání této kampaně bude také unikátní warfare mise Namalsk Crisis Warfare [BE], MP CTI mise, která byla vytvořena tak, aby co nejdokonaleji zobrazila situaci z kampaně do MP CTI mise. V této misi máte možnost hrát za sjednocené jednotky Ruska a USA, ve snaze zastavit NAC a jejich experimenty, nebo za samotnou NAC (Namalsk corporation), využívat hi-tech zbraní, kontrolovat mimozemské zařízení a snažit se dostat narušitele pryč z ostrova. Detailní info o funkcích této warfare mise naleznete v sekci 'Warfare'.

Krize: Namalsk

Typ >

Plnohodnotná SP/MP kampaň o 22 misích.

Unikátní warfare mise.

Hra >

Arma 2, Arma 2: Combined Operations

Datum vydání >

[v1.10] 2011

[v1.15] 2012

[v1.15.1] 2012

[v1.15.2] 2012

[v1.15.3] 2012

[v1.15.4] 2013


down

©Sumrak 2023